... PredatoR. ZaPTo.orG ...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

... PredatoR. ZaPTo.orG ...

PredatoR.malware-site.www The BesT Server !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum downloadam de pe Trilulilu manual?

In jos 
AutorMesaj





Data de înscriere : 01/01/1970

Cum downloadam de pe Trilulilu manual? Empty
MesajSubiect: Cum downloadam de pe Trilulilu manual?   Cum downloadam de pe Trilulilu manual? I_icon_minitimeDum Sept 14, 2008 2:27 pm

Am aici raspunsul.Dupa ce m-am chinuit putin, am aflat cum se face .
1.)Cautam un video/melodie/imagine pe care sa o downloadam.
De exemplu, aceasta melodie, Patrice - Uncried:
Cum downloadam de pe Trilulilu manual? Printqt7
Sa detaliem.
so.addVariable("userid", "adecapa"; asta inseamna ca username-ul este adecapa
so.addVariable("hash", "55ba0a1a9cab66"; asta inseamna ca hash-ul este 55ba0a1a9cab66
so.addVariable("server", "1"; asta inseamna ca melodia e uploadata pe serverul 1
so.addVariable("key", "474c99c63272ac7c9c25f9f1ecb22a810da2eae7"; asta inseamna ca key-ul este 474c99c63272ac7c9c25f9f1ecb22a810da2eae7
Din aceste date vom face link-ul acesta:
Cod:
http://fs1.trilulilu.ro/stream.php?type=audio&hash=55ba0a1a9cab66&username=adecapa&key=474c99c63272ac7c9c25f9f1ecb22a810da2eae7

Si am aflat link-ul direct catre melodie

La videoclipuri la fel facem, numai ca, in link, in loc de type=audio, punem type=video iar pentru imagini, in loc de type=audio punem type=image si urmam aceeasi procedura.

Daca acel key expira, pastrati linkul pana la key si pe urma faceti un refresh in pagina .
Enjoy[/QUOTE]
Sus In jos
 
Cum downloadam de pe Trilulilu manual?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum downloadam de pe Trilulilu manual?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
... PredatoR. ZaPTo.orG ... :: Discuti Generale & Diverse & Programe :: My Computer-
Mergi direct la: