... PredatoR. ZaPTo.orG ...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

... PredatoR. ZaPTo.orG ...

PredatoR.malware-site.www The BesT Server !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT*

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj





Data de înscriere : 01/01/1970

Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT* Empty
MesajSubiect: Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT*   Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT* I_icon_minitimeDum Sept 14, 2008 2:46 pm

Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT* Decentbooter
Am pus acest topic pentru ca sunt sigur ca o sa fie zeci de topicuri cu:cum flodez pe cineva pe mess,cum dau jos pe unu?

1: Decent booter 2!
a: Ce este acest program?
Acest program este un program de floodat prin care logatzi 1-1000 booti(id-uri) si floodeaza persoana care doritzi prin ai deschide 1-1000
de icoane deodata(depinde cati booti logatzi) si acesta pica de pe mess fiindca i se blocheaza messu!
b:Cum il folosim?
Deschidem programu,avem butonu Load bot list,faceti un text nou (fisier txt) si copiati booti de mai jos in el.
Dupa aceia dati Bots in pentru ai loga,la victim scrieti id-u victimei si dati disconnect victim si gata





DawloaD

pass: extremedata



TESTAT!

Ca sa mearga trebuie sa faceti voi cativa booti(cu cat mai multi cu atat mai bine) si sa ii ilocuiti pe cei din fisierul text sub forma:
nume:parola
nume2:parola
..................
care are nelamuriri ziceti


Cam cum va arata desktopul dusmanilor(am vb ca guta gura de.....):


Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT* Zsve52
bounce
Sus In jos
gixz




Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/09/2010

Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT* Empty
MesajSubiect: No Bots Loaded :-s   Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT* I_icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:11 pm

salutare Very Happy, va rog ajutati-ma... mie imi da error "No Bots Loaded" :-s... va rog ajutor Very Happy (am facut exact cum scrie)
Sus In jos
 
Yahoo DisconNect BEST BOOTER {EZ Licensed} *HOT*
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yahoo Hack's [Numa programe pentru Yahoo]
» Yahoo CS Sounds
» Crazy Yahoo
» CUM SE SPARGE UN CONT YAHOO !!!!!
» Cum scapam de reclame pe Yahoo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
... PredatoR. ZaPTo.orG ... :: .... HACKING ZONE ... :: >YAHOO HACKING TOOLS>>>-
Mergi direct la: